Luxusík.cz

V tašce nejsou žádné položky.

Přehled bonusů a slev

Na stránkách www.Luxusik.cz můžete získat celou řadu bonusů a slev. Pokud chvilku věnujete následujícím řádkům, zjistíte, že být klientem Luxusik.cz se opravdu vyplatí!

Narozeninová sleva 10%:


 

Jako dárek k našim narozeninám dostanete 10% slevu na celý Váš nákup. Stačí si vybrat zboží a poté v košíku do slevového pole napsat kód: Narozeniny. Podmínky pro upltnění tohoto kódu najdete zde.

Facebook bonus:


Připravili jsme pro Vás Facebook bonus, který Vám odečte od objednávky 100 Kč. Podmínky pro jeho získání najdete zde: http://www.luxusik.cz/facebook-bonus.

Množstvní slevy:


Na kostýmky je možné uplatnit množstevní slevy. Pořádáte párty v kostýmech a budete potřebovat více než pět kusů? Neváhejte nás kontaktovat na e-mail: info@luxusik.cz a my pro Vás připravíme množstevní slevu šitou na míru. 

Výprodej:


Výrobky z kategorie "Výprodej" stále aktualizujeme. Lze zde najít výrobky až s 60% slevou!

Slevový kód:


Pokud vlastníte slevový kód, uveďte jej v nákupní tašce do pole "Slevové kódy". Tento kód přepište do pole a poté Vám bude odečtena sleva, kterou vlastníte. Slevové kódy například zasíláme registrovaným zákazníkům v našem pravidelném newsletteru, tak neváhejte a registrujte se!

Slevové kódy platí i na již zlevněné zboží a nejdou mezi sebou kombinovat tj. na jednu objednávku lze zadat pouze jeden slevový kód.  

Návod, jak uplatnit slevový kód, najdete zde

Poštovné zdarma:


Pokud nakoupíte zboží za částku min. 1499 Kč, budete mít poštovné automaticky ZDARMA!