Luxusík.cz

V tašce nejsou žádné položky.

Jak uplatnit slevový kupón?

N Při různých slevových akcích, jako naše poděkování nebo i výhru můžete získat kupón na slevu se slevovým kódem. Nevíte si rady jak tento kupón uplatnit? Zde najdete podrobný návod: 

1. Výběr zboží:


Vyberte si zboží, které chcete koupit a vložte jej do nákupní tašky. Poté můžete dále pokračovat v nákupu nebo jít do své nákupní tašky zboží objednat. V případě, že jste do nákupní tašky vložil/a vše co chcete, klikněte v pravém horním rohu na ikonku nákupní tašky - zobrazí se Vám přehled vybraného zboží a jeho celková cena. Po levé straně najdete pole s nápisem "Slevové kódy". Sem vepište znění kódu ze slevové akce či dárkového kupónu a kliknět na "Použít kupón" viz. příklad na obrázku níže. 

  

2. Uplatnění slevového kódu:


Po kliknutí na tlačítko "Použít kupón" ihned uvidíte, jestli byl Váš slevový kód přijat a o kolik byla snížena celková cena nákupu, viz. příklad na obrázku níže.  

3. Dokončení objednávky:


V následujících krocích objednávky postupně vyplňte fakturační údaje a v posledním kroku "Souhrn objednávky" uvidíte přesně vyčíslenou slevu, která bude i ve faktuře, jež Vám přijde společně s objednávkou. 

 

 Chcete se na něco zeptat? Napište nám.

Kontaktní informace

  •  
     

* Povinná pole